YZC Grup • Hakkımızda

Sektörde hizmet yelpazesini sürekli genişletmek ve büyütmek öncelikli hedefimizdir. Firmamız sektörde kalıcı ve öncü olabilmek için, yenilikleri takip ederek bünyesine katmakta ve yaygın hale getirmektedir.

YZC GRUP olarak 2006 yılından beri inşaat(bakım-onarım) işlerinde 2012 yılından itibaren de fabrika işletme ve temizlik müteahhitliklerinde 2014 yılından itibaren ise çelik konstrüksiyon işlerinde  hizmet vermeye devam etmektedir. 2016 yılında ise hizmetlerine  bir yenisini daha ekleyerek refrakter malzeme temini ve uygulama işine adım atmıştır. 2018 yılı, firmamız için yeni yatırımlar yılı olarak kapılarını açmış, ithalat ve ihracat yapmaya başlamıştır.

Şirket politikamız olarak önce işveren isteklerini dinliyor, istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanın herkes için değerli olduğunun farkındayız. Yaptığımız işleri, verdiğimiz termin tarihlerinde teslim ediyoruz. İşleri büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzlü çalışanlarımız ile  hizmet veriyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil kaliteli ve hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.